Братська районна рада
Братський район, Миколаївська область

Заходи Братського БПД

1 липня 2015 року почали роботу у всіх регіонах України місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, зокрема, і Вознесенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Користуючись нагодою, 01.07.2020 начальник Братського бюро правової допомоги Чорновалюк В.О., беручи до уваги давню та плідну співпрацю з Гризоглаз Л.В., директором Братського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, вирішив відвідати установу та обговорити з фахівцями досягнень та перспектив подальшої діяльності.

Під час бесіди стало відомо, що у громадянин ромської національності потребує правової допомоги, а тому, начальником бюро в той же день проведено особистий прийом на базі установи та надано консультації громадянину Л. із сімейного права.

Також передано для ознайомлення інформаційні матеріали (буклети) на правову тематику системи БПД, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.

 

01 липня 2020 року начальник Братського бюро правової допомоги Василь Чорновалюк та  начальник Братського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Геннадій Бровко провели робочу зустріч, в рамках якої обговорили поточні питань взаємодії установ, досягнення та перспективи подальшої роботи.

Також на стендах сектору, з метою інформування громадян про їх права та механізми захисту, оновлено інформаційні матеріали на правову тематику системи безоплатної правової допомоги, візитівки з контактними даними Вознесенський місцевий центр з надання БВПД та Бюро.