Братська районна рада
Братський район, Миколаївська область

Х сесія сьомого скликання

№1

Про затвердження Програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав та свобод громадян Братського району на 2016-2020 роки.

№2.

 Про готовність об’єктів теплопостачання та теплоспоживання до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

№3

Про хід виконання програми відпочинку та оздоровлення дітей Братського району на 2015-2018 роки.

№4

Про внесення доповнень районної  Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2018 роки.

№5

Про внесення змін до Комплексної програми сприяння оборонній і мобілізаційній готовності Братського району на 2015-2019 роки»

№6

Про внесення змін до районної Цільової соціальної програми розвитку освіти Братського району на 2016 рік.

№7

Про уточнення показників районного бюджету Братського району на 2016 рік.

проект

Про звільнення головного лікаря Братської центральної районної лікарні Братської районної ради Миколаївської області Васильченко О.А.

№8

Про затвердження списку присяжних Братського районного суду Миколаївської області.

№9

Про надання погодження на звільнення Дронь Л.Д. з посади директора Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Братської районної ради Миколаївської області.   

№10

Про надання погодження  на призначення Пясковської Т. В. на посаду директора Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Братської районної ради Миколаївської області.

№11

 Про надання погодження на призначення Загурської М. М. на посаду директора Кривопустоської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Братської районної ради Миколаївської області. 

№12

 Про зміну назви  Іллічівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Миколи Олексійовича Дробітька Братської районної ради Миколаївської області.

№13

Про внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Братського району Миколаївської області.

№14.

Про внесення змін та доповнень до плану роботи Братської районної ради на 2016 рік. 

№15

Про затвердження технічних документацій із нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

№16

Про звернення депутатів Вознесенської районної ради Миколаївської області. 

№17

Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Братської районної державної адміністрації Миколаївської області на списання та демонтаж майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Братського району Миколаївської області.