Братська районна рада
Братський район, Миколаївська область

Постійні комісії

Відповідно до пункту 2 частини першої  статті 43, статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 20 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», згідно з Регламентом Братської районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради 20.11.2015 №2,  з метою організації ефективної роботи з вивчення, попереднього розгляду  та підготовки питань, які належать до відання районної ради, а також здійснення контролю за виконанням рішень, районна рада 

 

І. Постійна комісія з питань планування, бюджету, фінансів, економічної реформи, приватизації та власності:

Голова постійної комісії: Підборський Роман Григорович

Члени комісії:

  • Головата Валентина Андріївна
  • Спінчевський Борис Анатолійович
  • Московщук Любов Георгіївна
  • Шарата Сергій Іванович 
  • Качанова Наталія Семенівна
  • Суровцева Людмила Миколаївна

 
ІІ. Постійна комісія з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, соціального розвитку села, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, житлово-комунального господарства, торговельного та побутового обслуговування населення:

Голова постійної комісії: Степанов Віктор Іванович

Члени комісії:

  • Дробітько Вадим Миколайович
  • Овчаренко Віктор Віталійович
  • Олексієнко Олександр Вікторович
  • Московщук Сергій Леонідович
  • Паладій Леонід Леонтійович
  • Паладій Ігор Вікторович

 

ІІІ. Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав громадян, охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Голова постійної комісії: Дяченко Роман Станіславович

Члени комісії:

  • Галабан Микола Степанович
  • Кавнацький Анатолій Войцехович
  • Лісіна Лариса Віктроівна
  • Петренко Олена Володимирівна
  • Сініцин Юрій Миколайович

 

ІV. Постійна комісія з питань освіти, молоді, спорту, материнства, дитинства, культури та засобів масової інформації:

Голова постійної комісії: Беньковська Наталія Олексіївна

Члени комісії:

  • Бачина Тетяна Іванівна
  • Врещ Ігор Вікторович
  • Горінська Надія Семенівна
  • Дронь Лариса Дмитрівна