Братська районна рада

Привітали з Днем захисту дітей вихованців дитячих будинків сімейного типу

Переглядів: 554

Цього ж дня голова райдержадміністрації  Антоніна Шарата, голова районної ради  Людмила Суровцева, директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ліна Гризоглаз, начальник служби у справах дітей Ірина Афанасьєва, інспектор  ювенальної превенції  Галина Говша завітали до дитячих будинків сімейного типу, що функціонують в Братському районі.

В  селі Миколаївка зустрілися з сім’єю Данілових Наталі Федорівни та Миколи Володимировича, які виховують 7 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в с. Григорівка з сім’єю Морозових Наталі Олександрівни та Олександра Григоровича, які виховують 5 дітей, та в селі Михайло-Жуково з сім’єю Баланюк Лілії Олександрівни та Віктора Володимировича, які також виховують  5 дітей.

В ході зустрічі, керівництво району разом із сільськими головами привітали малечу з Днем захисту дітей та вручили їм солодкі подарунки, а також подякували  родинам, які протягом багатьох років виховують дітей, дарують їм свою любов і увагу, підкресливши, що головним доказом турботи про дітей є щасливі та радісні обличчя вихованців. 

Райдержадміністрація та районна рада висловлюють подяку підприємцям Тетяні Нікітенко, Ользі Дарієнко, Роману Лазаруку, Олексію Волошину, Григорівській та Миколаївській сільським радам за надану допомогу в проведенні заходів.

 « повернутися до списку новин