Братська районна рада

XXXVII позачергова сесія районної ради сьомого скликання

Переглядів: 142

19 лютого 2020 року відбулося засідання тридцять сьомої позачергової сесії районнної ради сьомого скликання.  

У роботі сесії взяли участь : 20 депутатів районної ради, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації Антоніна Шарата, заступник голови райдержадміністрації Дмитро Козиревич, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації і установ району, селищний та сільські голови.

       Сесію проводила голова районної ради Людмила Суровцева.

Перед початком пленарного засідання голова районної ради Людмила Суровцева привітала депутатів, які відзначали свої дні народження у січні місяці поточного року.

З ювілейним днем народження привітала депутата районної ради Ларису Лісіну, побажала всього найкращого та вручила букет.

      Під час засідання було заслухано питання затвердження Програми забезпечення виконання Братською райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2020 рік, внесено зміни до районної Цільової програми створення районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі Братського районного військового комісаріату на 2020 рік, Комплексної програми сприяння оборонній і мобілізаційній готовності Братського району на 2020 рік,  Комплексної програми соціального захисту населення « Турбота» на період до 2020 року, затверджено звіт про виконання районного бюджету Братського району та резервного фонду непередбачених видатків за 2019 рік, внесено уточнення до рішення районної ради від 18.12.2019 року № 6 «Про районний бюджет Братського району на 2020 рік», уточнено показники районного бюджету Братського району на 2020 рік,  заслухано хід виконання районної Програми запобігання і лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2018- 2020 роки та інші.

Голова районної ради ще раз наголосила депутатам про те, що до 01квітня 2020 року необхідно подати декларацію за 2019 рік , шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агенства з питань запобігання корупції, а завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату  райдержадміністрації  Наталя Чорнорот ознайомила депутатів зі змінами, які відбулися при заповненні декларації.

  Сесія пройшла конструктивно,  депутати районної ради брали активну участь в обговоренні питань порядку денного. По всім питанням, які були розглянуті, прийнято відповідні рішення.

 « повернутися до списку новин