Братська районна рада

Засідання постійної комісії та президії районної ради

Переглядів: 427

15 червня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, економічної реформи, приватизації та власності та президії районної ради.

У засіданнях взяли участь голова районної ради Людмила Суровцева та голова районної державної адміністрації Антоніна Шарата..

На бюджетній комісії були розглянуті клопотання про виділення коштів, заслухано звіт голови постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, економічної реформи, приватизації та власності Романа Підборського, узгодженно порядок денний чергової сесії та ін.

На засіданні президії  депутати роглянули питання внесення змін до складу президії районної ради, заслухали інформацї про хід виконання районних програм, узгодили порядок денний сесії, а головний фінансист району Ніла Мирненко довела до відома присутніх інформацію щодо необхідності уточнення показників районного бюджету Братського району на 2020 рік..

Депутати брали активну участь в обговоренні питань порядку денного засідання постійної комісії та президії районної ради та голосувані, надали відповідні рекомендації. 

 « повернутися до списку новин