Братська районна рада

Засідання постійної комісії та президії районної ради

Переглядів: 909

14 вересня 2020 року  під головуванням Романа Підборського відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, економічної реформи, приватизації та власності, а також президія районної ради – головуюча Людмила Суровцева.

У засіданнях взяли участь голова районної ради Людмила Суровцева та голова районної державної адміністрації Антоніна Шарата..

На бюджетній комісії були розглянуті клопотання про виділення коштів, узгодженно порядок денний чергової сесії, заслухано інформацію про уточнення показників районного бюджету Братського району на 2020 рік та ін.

На засіданні президії  депутати заслухали інформації про хід виконання районних програм, звіт голови районної ради, узгодили порядок денний сесії, а головний фінансист району Ніла Мирненко довела до відома присутніх інформацію щодо необхідності уточнення показників районного бюджету Братського району на 2020 рік..

Депутати брали активну участь в обговоренні питань порядку денного засідання постійної комісії і президії районної ради та голосувані, надали відповідні рекомендації. « повернутися до списку новин