Братська районна рада

Епідемічна ситуація по Миколаївській області: показник захворюваності на COVID-19 залишається перевищеним

Переглядів: 684

Стан епідемічної ситуації по Миколаївській області на 05.09.2020

 - показник захворюваності на COVID-19 за попередні 14 днів на 100 тис. населення – 54,23 (при допустимому базовому рівні не більше 40 на 100 тис. населення);

 - завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 – 27,4% (при допустимому не більш як 50%);

 - середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) та імуноферментного аналізу (ІФА) впродовж останніх семи днів на 100 тисяч населення – 59,56 (при допустимому не менше ніж 24 на 100 тис. населення).

 Випадки захворювань на коронавірусну інфекцію COVID-19 зареєстровано серед дітей та персоналу 6 організованих дитячих закладів (всі у м.Миколаєві).

 В ході епідрозслідування визначено контактними та направлено на самоізоляцію:

- ЗСО № 19 на самоізоляції – 1 клас

- ЗСО № 20 на самоізоляції – 1 клас

- ЗСО № 29 на самоізоляції – 2 класи

- ЗСО № 46 на самоізоляції – 1 клас

- ЗДО № 71 на самоізоляції – 1 група

- ЗДО № 95 на самоізоляції – 1 група

 Нагадаємо, що 3 вересня на підстав оцінки епідемічних показників та з урахуванням обговорення Державна ТЕБ та НС віднесла до жовтої зони міста Миколаїв та Вознесенськ, Баштанський, Кривоозерський та Очаківський райони Миколаївської області.

 Нове епідемічне зонування почне діяти з  00 годин 00 хвилин 07 вересня (понеділок).

 В жовтій зоні епідемічної небезпеки, додатково до протиепідемічних обмежень, установлених для зеленої зони епідемічної небезпеки, забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.

 Для зупинення розповсюдження коронавірусної інфекціїї закликаємо жителів міста та області дотримуватись карантинних обмежень, маскового режиму в громадських місцях, користуватись антисептиком та дотримуватись соціальної дистанції.

 

 

 « повернутися до списку новин