Братська районна рада

Спільне засідання постійних комісій районної ради

Переглядів: 157

12 грудня 2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав громадян, охорони здоров’я та соціального захисту населення і з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, соціального розвитку села, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, житлово-комунального господарства, торговельного та побутового обслуговування населення.. У засіданні комісій взяли участь голова районної ради Л. Суровцева, перший заступник голови РДА  А.Шарата, заступник голови РДА  А.Бунько, начальник фінансового управління РДА Н. Мирненко.

Серед питань порядку денного було заслухано звіт голови постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав громадян, охорони здоров’я та соціального захисту населення, надано погодження на призначення  на посаду т.в.о. директорів ЗОШ,  узгоджено порядок денний позачергової сесії, продовжено термін дії програм, заслухано про районний бюджет Братського району на 2020 рік і план роботи районної ради на 2020 рік та ін.

По всім питанням, які розглядалися на спільному засіданні постійних комісій були вироблені відповідні рекомендації та висновки.« повернутися до списку новин