Братська районна рада

Спільне засідання постійних комісій районної ради

Переглядів: 143

14 лютого 2020 року в малому залі засідань постійних комісій районної ради відбулося спільне засідання  постійних комісій районної ради з питань  освіти, молоді, спорту, материнства, дитинства, культури та засобів масової інформації  та з питань АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, соціального розвитку села, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, житлово-комунального господарства, торговельного та побутового обслуговування населення.

       У роботі комісій взяла участь голова районної ради Людмила Суровцева, в.о. голови райдержадміністрації Антоніна Шарата,              заступник Дмитро Козиревич, а проводила спільне засідання постійних комісій секретар постійної комісії районної ради з питань          освіти, молоді,спорту, материнства, дитинства, культури та засобів масової інформації. Лариса Дронь.

Серед питань, які розглядались на засіданні були: 

Про хід виконання районної Програми підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2019 - 2021 роки.

Про хід виконання Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Братському районі на 2019- 2020 роки.

Про хід виконання районної Програми коригування (оновлення) топографічної підоснови, схеми планування території та генеральних планів населених пунктів Братського району Миколаївської області на 2015-2020 роки.

 Про узгодження порядку денного ХХХVII позачергової сесії районної ради.

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Братського району та резервного фонду непередбачених видатків за 2019 рік.

 Про внесення уточнень до рішення районної ради від 18.12.2019 року № 6 «Про районний бюджет Братського району на 2020 рік».

Про уточнення показників районного бюджету Братського району на 2020 рік.

Питання уточнення показників районного бюджету Братського району на 2020 рік викликало найбільшу дискусію серед депутатів.

Всі депутати брали активну участь у роботі комісії та голосуванні. ставили питання доповідачам, вносили пропозиції, пропонували можливі шляхи вірішення деяких важливих питань.

 

 

 « повернутися до списку новин