Братська районна рада
Братський район, Миколаївська область

Як не потрапити під торгівлю людьми?

Переглядів: 1035

У Братській районні філії Миколаївського ОЦЗ відбувся семінар із шукачами роботи, який направлений на інформування  про «Ризики нелегальної трудової міграції», що за собою несе ризик потрапити під торгівлю людьми.

До участі в семінарі було запрошено заступника начальника Управління соціального захисту населення Братської РДА - Андрія Силенка. Під час семінару Андрій Силенко розглянув ряд важливих питань, серед яких:

·          Ризи нелегальної зайнятості;

·          Торгівля людьми: міфи та стереотипи;

·          Торгівля людьми: масштаби, причини та наслідки, групи ризику, стадії торгівлі людьми, основні ознаки торгівлі людьми;

·          Нормативно-правова база з протидії торгівлі людьми: міжнародне та національне законодавство;

·          Відмінності торгівлі людьми від інших форм порушення прав людини: порушення трудового законодавства, погані умови праці.

Також під час семінару було затронуто питання про можливість виявлення та ідентифікуванняосіб, які постраждали від торгівлі людьми. Поради перед виїздом за кордон. Превентивна робота з протидії торгівлі в районі.

Семінар направлений на збільшення ознайомлення громадян про небезпеку, яка може чекати при недотриманні правил пошуку роботи нелегальними шляхами.

 

« повернутися до списку новин