Братська районна рада

31 річниця з дня виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

Переглядів: 134

 

 15 лютого 2020 року минає 31 рік з дня виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан і тому, в ці пам’ятні лютневі дні, по всій Україні вшановують пам'ять кожного із своїх земляків, воїнів, які не повернулися в свій рідний дім із Афганістану та дякують всім воїнам-інтернаціоналістам за виконання військового обов’язку. В нашому районі на сьогоднішній день проживає 29  воїнів – афганців та 6 воїнів-інтернаціоналістів.

Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  почалися зі Свято-Миколаївської церкви, де благочинний Братського району Олег Гарбовський відправив літію за загиблими воїнами.   

 На урочистий мітинг  біля пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам зібралися воїни-інтернаціоналісти, керівництво району, представники трудових колективів,  учні, громадськість.

 З привітаннями та словами вдячності до присутніх воїнів-інтернаціоналістів звернулися голова районної ради Людмила Суровцева,  виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації Антоніна Шарата, голова районної спілки інвалідів, воїнів – інтернаціоналістів та запасу Андрій Затишняк та учень гімназії селища Братське Тимур Пісоцький.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять  всіх загиблих воїнів та покладено квіти до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.

Заходи продовжилися в районному народному краєзнавчому музеї ім. М. М. Радкевича, де воїнів – інтернаціоналістів гостинно зустріла директор музею Валентина Богдан, провівши інформаційно-тематичний захід, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 

 « повернутися до списку новин