Братська районна рада
Братський район, Миколаївська область

Засідання постійної комісії з питань освіти...

Переглядів: 159

27 листопада 2019 року відбулося засідання постйної комісії районної ради з питань освіти, молоді, спорту, материнства, дитинства, культури та засобів масової інформації. на засіданні було розглянуто ряд питань, а саме:

Про розгляд рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту від 23 жовтня 2019 року № 1 «Про хід виконання Програми розвитку освіти Миколаївської області на 2017-2021 роки».

 Про розгляд рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту від 06 листопада 2019 року № 3 «Про хід виконання Програми розвитку культури у Миколаївській області на 2019-2021 роки».

Про розгляд рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту від 06 листопада 2019 року № 7 «Про лист виконавчого директора фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона Рута» щодо проведення відбіркового конкурсу фестивалю у м. Миколаєві».

Про розгляд клопотання щодо фінансування з районого бюджету ФСТ «Колос».

 Про розгляд  депутатського звернення депутатів Григорівської сільської ради щодо повернення статусу юридичної особи Григорівській ЗОШ I-II ступенів та поновлення III ступеня Григорівської ЗОШ.

Про узгодження порядку денного ХХХV сесії районної ради та інші.

Засідання проводила голова постійної комісії Наталія Беньковська. У роботі комісії взяла участь голова районної ради Людмила Суровцева, а також голова районної державної адміністрації Олена Кузьміна, перший заступник Антоніна Шарата, заступник Андрій Бунько.

Депутати- члени постійної комісії брали активну участь у обговорені питань порядку денного. По кожному питанню були вироблені відповідні рекомендації та висновки.              

 

 


 

« повернутися до списку новин