Братська районна рада

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету...

Переглядів: 799

23 квітня 2020 року голова районної ради Людмила Суровцева звяла участь у засіданні постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, економічної реформи, приватизації та власності, яке проводив голова постійної комісії Роман Підборський. Також у засіданні взяв участь виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації Дмитро Козиревич.

Депутати-члени постійної комісії заслухали директора КНП «Братська ЦЛР» Тетяну Рябову, яка розповіла про стан виплати заробітної плати працівникам КНП «Братська ЦЛР» та подальшу оптимізацію кількісного складу медпрацівників.

Також було розглянуто питання про внесення змін до обсягів міжбюджетних трансфертів з державного та місцевих бюджетів районному бюджету Братського району на 2020 рік, з цього питання детально доповіла начальник фінансового відділу райдержадміністрації Ніла Мирненко.

Депутати брали активну участь в обговоренні питань, які виносились на засідання бюджетної комісії, ставили питання доповідачам, висловлювали свою думку, вносили пропозиції.« повернутися до списку новин