Братська районна рада

Нарада з селищним та сільськими головами

Переглядів: 159

4 березня виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Антоніна Шарата провела робочу нараду з селищним та сільськими головами, в якій взяли участь голова районної ради Людмила Суровцева, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних служб району, селищний та сільський голови.

В ході наради були розглянуто питання  стану декларування доходів громадян, який проаналізувала начальник фінансового  управління райдержадміністрації  Ніла Мирненко, заключення колективних договорів та проведення атестації робочих місць у 2020 році, з якого доповів Андрій Силенко – заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації  Володимир Добровольський та начальник відділу Держгеокадастру в Братському районі Олександр Меріков зупинилися на питанні  оформлення громадських пасовищ.

Головний лікар Братського РЦ ПМСД Ольга Кузіна доповіла про  стан укладання декларацій з сімейними лікарями, Ілля Маліцький - в.о. медичного директора КНП «Братська центральна районна лікарня», проінформував про ситуацію з захворюванням на короновірус та  проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо його попередження.

Начальник Братського  відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Миколаївській області Андрій Тюков  проаналізував стан правопорядку на території Братського району та вжиті заходи по  запобіганню вчиненню правопорушень протягом 2-х місяців 2020 року. Зі змінами в процедурі публічних закупівель з 19 квітня 2020 року ознайомив Володимир Тадеуш.

Директор Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Наталя Фабрикова зупинилася на питанні організації громадських робіт.

Крім того, в ході наради були підняті питання проведення заходів з благоустрою, впорядкування пам’ятних знаків, проведення заходів до 76-ї річниці визволення району від нацистів та інші.

За результатами проведеної наради було надано відповідні доручення.

 « повернутися до списку новин