Братська районна рада

Продовольчі набори для людей з інвалідністю

Переглядів: 283

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для них не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Адже ми всі рівні перед Богом.

Тож саме сьогодні, 3 грудня 2020 року в Міжнародний день людей з інвалідністю голова Братської районної ради Людмила Суровцева, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Кравець, голова районної організації осіб з інвалідністю Надія Литвиненко особисто вручили подарунки Садовник Тамарі Степанівні для сина Володимира,

Бедрій Тетяні Юріївні

та Гвоздик Людмилі Миколаївні, яка в цьому році стала срібною призеркою обласної спартакіади для людей з інвалідністю

Голова районної ради Людмила Суровцева побажала всім витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності свої плани та задуми, висловила вдячність всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. 

В ході акції «Милосердя» та за сприяння голови СПТ «Урожай» Гроховича Миколи Ілліча придбано і вручено людям з інвалідністю 16 продовольчих наборів, а за сприяння редакції районної газети «Перемога» передплачено 50 примірників районки для осіб з інвалідністю.« повернутися до списку новин