Братська районна рада

День районної ради та виїзний прийом громадян у Братській селищній раді

Переглядів: 129

20 лютого голова районної ради Людмила Суровцева провела виїзний прийом громадян та день районної ради у Братській селищній раді.

Голова районної ради Людмила Суровцева разом із селищним головою Єгором Кравцем перевірили температурний режим, відвідування дітей, стан харчування та санітарно-гігієнічні умови дитячого садка «Веселка».

Також, відвідали дитячий садок, школу та ФАП у селі Кам’януватка. Відвідали пам’ятники, технічний стан яких потребує капітального ремонту.

Працівниками районної ради Альвіною Бунько та Світланою Ковриженко було перевірено стан ведення  діловодства в Братській селищній раді, а саме: протоколи сесій та постійних комісій, планування роботи селищної ради, контроль за виконанням рішень та рекомендацій ради, постійних комісій, ведення трудових книжок, нормативно-правове забезпечення, вхідна і вихідна документація та багато іншого.

Працівники районої ради надали практичну та методичну допомогу працівникам Братської селищної ради. Після чого голова районної ради Людмила Суровцева  подякувала всім за співпрацю та підбила підсумки дня районної ради.

 « повернутися до списку новин