Братська районна рада

101 - річниця Дня Соборності України

Переглядів: 158

22 січня 2020 року  біля погруддя Т.Г. Шевченка відбулися  урочисті заходи до Дня Соборності України. В цей днь український народ iз вдячністю згадує тих героїв, якi боролися за об’єднання усiх нацiонально-демократичних сил українства, хто словом i ділом намагався вiдродити незалежну Соборну Українську державу. 

Минув вже 101 рік від тієї дати, коли на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено Акт злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

      Тож вшанувати цю пам’ятну дату в холі адмінбудівлі зібралися:  керівництво району, представники органів державної влади, місцевого самоврядування та громадськості.

З привітальними словами до присутніх звернулися голова районної ради Людмила Миколаївна Суровцева та голова райдержадміністрації Олена Петрівна Кузьміна..

Голова районної ради  Людмила Миколаївна Суровцева підкреслила значимість цієї події, звернулася з привітальним словом до всіх присутніх, побажала міцного здоров’я, світлого неба, наголосила на тому, що єднання, соборність і незалежність це безцінні завоювання, передані нам у спадок патріотами та творцями української державності. Відзначення Дня Соборності та Свободи України на державному рівні закликає нас зберігати повчальний історичний досвід, примножувати почуття єдності і взаєморозуміння, проаналізувати зроблене та наполегливо рухатися вперед задля досягнення нових вершин.

 

Керівництво району, представники трудових колективів та громадськості поклали квіти до погруддя Т.Г.Шевченку, а працівники та  вихованці районного будинку культури подарували присутнім цікаву святкову програму.

101-річниця Соборності України є приводом нагадати про єдність і неподільність українських земель і про те, що що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

 « повернутися до списку новин