Братська районна рада

Вшанування пам'яті загиблого героя Юрія Спащенка

Переглядів: 509

29 серпня вся Україна відзначає День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. Цього дня голова районної ради Людмила Суровцева здійснила робочий візит до Петропавлівської сільської ради, де похований випускник школи, військовослужбовець, нагороджений посмертно орденом «За мужність» ІІІ ст. Юрій Спащенко, який віддав життя за незалежність України в зоні проведення антитерористичної операції.

Сільський голова Олександр Качанов, директор Петропавлівської загальноосвітньої школи I-II ст. Ігор Врещ разом із педагогічним колективом та учнями школи провели лінійку присвячену пам’яті загиблого героя, поділилися теплими і добрими спогадами про Юрія та поклали квіти до пам’ятного знаку, який розташований на шкільному подвір’ї.

Голова районної ради Людмила Суровцева висловила глибокі слова співчуття та вдячності рідній тітці  загиблого за виховання патріота, доброї та сердечної людини та зазначила, що вшанування пам’яті Юрія, який віддав своє життя за нашу державу, – це наш святий обов’язок. Також голова районної ради Людмила Суровцева разом із сільським головою Олександром Качановим, директором школи Ігорем Врещем, вчителями школи та тіткою загиблого Оленою Аляб’євою відвідали могилу загиблого героя Юрія Спащенка на сільському кладовищі, поклали квіти до пам’ятника та вшанували світлу  пам’ять про справжнього патріота, який самовіддано боровся за суверенність нашої держави, мир та спокій на рідній українській землі хвилиною мовчання.

Вічна пам’ять та слава Герою!« повернутися до списку новин