Братська районна рада
Братський район, Миколаївська область

Нарада директорів закладів загальної середньої освіти району

Переглядів: 90

28 жовтня відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти району, в якій взяли участь голова районної ради Людмила Суровцева, заступник голови райдержадміністрації Андрій Бунько, завідувач сектору освіти райдержадміністрації Євгенія Пономарчук, директори загальноосвітніх шкіл  району.

На нараді було розглянуто питання організації навчання в закладах загальної середньої освіти в умовах адаптивного карантину, роботи внутрішньої системи якості освіти в закладі загальної середньої освіти та інші.  

 Керівники району наголосили на необхідності проведення  постійної роботи в школах по запобіганню поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та вжиття заходів з переведення окремих класів на дистанційне або змішане навчання. Наголошено на продовженні проведення робочими мобільними групами регулярних  перевірок щодо дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину в закладах торгівлі, громадського харчування, закладах освіти та інших галузях діяльності.

За результатами наради надано відповідні доручення.

« повернутися до списку новин