Братська районна рада

Відбулася презентація книги про фронтовиків-земляків

Переглядів: 732

3 червня в районному будинку культури відбулася презентація книги « Ми пам’ятаємо! 1941-1945 ». Книга була створена завдяки ініціативі журналістів  районної газети «Перемога» Наталі Беньковської та Ольги Бакуменко, голови районної ради Людмили Суровцевої, директора Братської ЦБС Світлани Недашківської та депутата районної ради Любові Московщук.

Організували захід районна рада та районна державна адміністрація, а  готували працівники будинку  культури та аматори сцени на чолі із завідуючою сектором культури, молоді та спорту райдержадміністрації, режисером народного театру мініатюр «БЕМС» Оленою Буберенко.

На захід було запрошено голів ветеранських організацій, дітей учасників бойових дій, бібліотекарів, інших гостей, членів оргкомітету. Зал був тематично оформлений, була і фотовиставка, яку підготували праівники районної бібліотеки,  де розміщені світлини наших земляків – учасників великої Вітчизняної війни. Йшли кадри відеоряду з світлинами учасників бойових дій, кадри кінохроніки.

Щиро привітали всіх присутніх з виходом книги голова районної ради Людмила Суровцева та голова райдержадміністрації Антоніна Шарата і відзначили, що така книга дуже потрібна всім нам, а особливо – молодому поколінню, адже нині в районі проживає всього сім учасників бойових дій, з кожним роком стає все менше учасників війни та дітей війни. А нашу історію треба берегти, не перекручувати її сторінки.

Також голова районної ради Людмила Суровцева подякувала всім, хто мав відношення до випуску книги, збору матеріалів - сільським радам, педколективам, бібліотекарям, пошуковцям, жителям району та депутатам за підтримку цієї пропозиції.

Бережімо пам'ять - вона священна! Хай буде мирним життя на нашій землі, а радість і щастя приходять у кожну домівку!

Презентація пройшла на піднесенні, схвильованими були всі її учасники. Потім вони ще довго спілкувалися та ділилися враженнями.

 

 « повернутися до списку новин