Братська районна рада
Братський район, Миколаївська область

Вивільнення працівників

Переглядів: 80

Під час об’єднання сільських та селищних рад постає питання :

«Чи потрібно письмово повідомляти службу зайнятості про вивільнення працівників (невиборні посади) сільської ради, що увійшла до складу ОТГ у зв’язку з об’єднанням ? »

Відповідь: Відповідно до п. 4 ч. 3 ст. 50 Закону України «Про зайнятість населення» ви зобов’язані надати відповідну письмову інформацію до служби зайнятості про масове вивільнення працівників за два місяці до вивільнення.

Масовим вважається згідно із ч. 1 ст. 48 цього Закону одноразове протягом:

1) одного місяця:

вивільнення 10 і більше працівників на підприємстві, в установі та організації з чисельністю від 20 до 100 працівників;

вивільнення 10 і більше відсотків працівників на підприємстві, в установі та організації з чисельністю від 101 до 300 працівників;

2) трьох місяців :

вивільнення 20 і більше відсотків працівників на підприємстві, в установі та організації незалежно від чисельності працівників.

Тож, подавати таку інформацію зобов’язані лише ради ОТГ, які підпадають під зазначені норми Закону.

Так як розпорядження про наступне вивільнення приймається вже у раді ОТГ її головою, кількість вивільнюваних працівників визначається в цілому по ОТГ, а не по кожній сільській, селищній раді окремо.

Братська районна філія Миколаївського ОЦЗ

 

« повернутися до списку новин