Братська районна рада

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ОСВІТИ

Переглядів: 254

21.06.2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, молоді, спорту, материнства, дитинства, культури та засобів масової інформації.

Проводила засідання голова постійної комісії Беньковська Н.О. У роботі комісії взяли участь : голова районної ради Фесько Т.М., заступник голови районної державної адміністрації Бунько А.М., керівник апарату райдержадміністрації Смоляр С.М. 

До порядку денного було включено наступні питання:

  1. Про підготовку та проведення оздоровчої кампанії 2019 року відповідно до програми оздоровлення та відпочинку дітей Братського району на 2019 – 2023 роки.          
  2. Про хід виконання Програми підтримки вітчизняного книговидання,книгорозповсюдження та популяризації української книги у Братському районі на 2018-2021 роки.
  3. Про хід виконання районної Програми підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2019-2021 роки.
  4. Про узгодження порядку денного XXVIII сесії районної ради.
  5. Різне.

Активну участь у обговорені питань порядку денного взяли члени комісії: Бачина Т.І., Горінська Н.С., Дронь Л.Д.

На засіданні було узгоджено порядок денний чергової сесії районної ради, вироблені та затверджені рекомендації, які направлені виконавцям.« повернутися до списку новин