Братська районна рада

206 -річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Переглядів: 189

06 березня 2020 року у холі районної ради, де встановлено погруддя генія українського народу, поета, художника, Великого Кобзаря – Тараса Григоровича  Шевченка, відбулося урочисте зібрання з нагоди 206-ї річниці його народження, на яке зібралися представники районної ради, структурних підрозділів РДА, організацій, установ Братського.З привітальним словом до представників установ, організацій звернулася голова районної ради Людмила Суровцева та заступник голови райдержадміністрації Дмитро Козиревич.

 Голова районної ради  Людмила Суровцева сказала про велику людину схвильовані і душевні слова, побажала жителям району бути єдиними, згуртованими, шанувати національне надбання, любити і передавати його дітям і онукам у спадок.

До погряддя Тараса Григоровича  Шевченка було покладено квіти від виконавчої та представницької гілок влади, від установ та організацій селища.

Вихованці будинку творчості школярів та юнацтва підготували літературну композицію, лунали пісні про Україну, ще раз підтверджуючи те, що особистість Т.Г.Шевченка та його «Кобзар» назавжди залишиться в історії українського народу, його поезія актуальна і сьогодні, його твори знають і люблять всі.

Після закінчення урочистостей голова районної ради Людмила Суровцева привітала всіх присутніх жінок із наступаючим святом – 8 березя, побажала щастя, здоров’я, сімейного затишку, здійснення мрій та подякувала вихованцям будинку творчості школярів та юнацтва за змістовний, якісно підготовлений, тематичний захід.« повернутися до списку новин