Братська районна рада

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Переглядів: 177

День Святого Миколая в Україні кожного року відзначають 19 грудня. 

Під покров Миколая потрапляють не лише дітлахи, які у ніч на 19 грудня терпляче чекають від святого дарунків. Угодник Бога ділиться своєю опікою також зі студентами, мандрівниками, водіями, торговцями та моряками. Але найбільше цього свята чекає українська дітвора, особливо, якщо у цей день твій день народження.

В селищі Братське в день Святого Миколая народилося троє дівчаток – школярок: сестри Кіра і Аріна Дюженки та Варвара Дергачова.

З нагоди свята та Дня народження дівчаток голова районної ради Людмила Суровцева та голова райдержадміністрації Олена Кузьміна привітали їх та вручили солодкі подарунки. Людмила Суровцева побажала дівчаткам міцного здоров’я,здійснення найзаповітніших мрій, радості, гарних друзів та веселих свят.

Цього ж дня очільники влади відвідали дитяче відділення КНП "Братської ЦРЛ" та привітали діток, які знаходяться у відділенні на стаціонарному лікуванні. Побажали їм скорішого одужання та вручили солодощі від Святого Миколая, а також привітали з наступаючим Новим Роком. Малеча була дуже задоволена.

 « повернутися до списку новин