Братська районна рада

Торгівля людьми, як ризик нелегальної зайнятості у роботодавця

Переглядів: 168

У Братській районні філії Миколаївського ОЦЗ систематично відбуваються семінари із шукачами роботи, які направленні на інформування  про «Ризики нелегальної трудової міграції», що за собою несе ризик потрапити під торгівлю людьми.

До участі в семінарі 28 вересня було запрошено Заступника начальника Управління соціального захисту населення Братської РДА - Андрія Силенка.

Під час семінаруАндрій Силенко зазначив поняття торгівлі людьми, страшні наслідки попадання піж торгівлю людьми, види торгівлі людьми та шляхи вербовки людей трафікерами:

Торгівля людьми – означаєздійснювані з метою експлуатації вербування, перевезення, передачу, приховування або одержання людей шляхом загрози силою чи її застосування або інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою або уразливістю становища, шляхом підкупу, у вигляді платежів, вигод для одержання згоди особи, яка контролює іншу особу.

Експлуатація включає, як мінімум, експлуатацію проституції інших осіб або інші форми сексуальної експлуатації, примусову працю або послуги, рабство або звичаї, подібні до рабства, підневільний стан або вилучення органів.

Семінар направлений на максимальну інформованість людей про небезпеку яку несе факт нелегального працевлаштування в межах країни, або за кордоном.

 « повернутися до списку новин