Братська районна рада
Братський район, Миколаївська область

Орієнтація на службу в Збройних силах України

Переглядів: 92

06 листопада для шукачів роботи, які перебувають на обліку у Братській районній філії Миколаївського обласного центру зайнятості пройшов семінар із орієнтації на службу в Збройних силах України. До участі було запрошено Поборського Олександра - Головного спеціаліста мобілізаційного відділення Братського Братського Районного військового комісаріату. 

Для учасників семінару Олександр розповів інформацію про можливість служби в Збройних Силах України за контрактом. Було зазначено, що держава гарантує своїм військовослужбовцям гідну зарплату, вищу за середню по країні. Солдат на посаді стрільця, що несе службу поза зоною АТО, отримує щомісяця не менше 7 000 гривень. Залежно від посади, звання, терміну проходження служби, кваліфікації ця сума збільшується. Додаткові щомісячні премії виплачуються військовослужбовцям окремих видів (родів) військ: Високомобільних десантних військ, Сил спецоперацій, корабельному складу ВМС, артилерії, танкістам тощо.

Олександр надав інформацію про перелік вимог до осіб, які планують підписати контракт. На семінарі було надано відповіді на ряд запитань, щодо можливості проходження служби за контрактом. Також надано інформаційну продукцію про контракту службу. Запропоновано також, із подальшими консультаціями звернутись до Військомату (Братське, вул. Миру, 131).

 

« повернутися до списку новин