Братська районна рада

День пам’яті трагедії Бабиного Яру

Переглядів: 230

29 вересня в Україні відзначається День пам’яті жертв Бабиного Яру.

     Бабин Яр – один із символів Голокосту, жахливого злочину, який вчинили нацисти проти євреїв Європи. По усій Україні є місця, пов’язані зі знищенням нацистами єврейського населення, не виключенням  стало і селище Братське, на околиці якого були розстріляні  понад 300 мирних жителів.

   Сьогодні голова районної ради Людмила Суровцева, голова райдержадміністрації Антоніна Шарата, заступник голови райдержадміністрації Андрій Бунько, селищний голова Єгор Кравець, голова районної організації ветеранів війни та праці Гамід Мамедов та завідувач сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Буберенко вшанували пам’ять  розстріляних жителів Братщини покладанням квітів та хвилиною мовчання.

  Вшанування жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації  України є свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів – вони завжди живі, так само, як є живим біль втрати за кожним, хто пройшов дорогою смерті й поліг у братській могилі Бабиного Яру та по всій Україні.

         « повернутися до списку новин