Братська районна рада
Братський район, Миколаївська область

Вітання голови Братської районної ради Людмили Суровцевої з нагоди 76-ї річниці визволення України від нацистських загарбників

Переглядів: 79

Шановні жителі району!

Дорогі ветерани Другої світової війни!

Вітаю вас із 76-ю річницею визволення України від нацистів.

Вшановуючи славних визволителів України від нацистських загарбників, низько вклоняємося світлій пам’яті полеглих, усіх, хто загинув у боротьбі за свободу і незалежність України. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно велику ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним.

Ми пишаємось подвигом борців за свободу Вітчизни. Історичні здобутки та звитяги старших поколінь є невичерпним джерелом наснаги, мудрості та єднання, яскравим прикладом самовідданого служіння народу для сучасних захисників суверенітету нашої держави.

Складаємо шану та глибоку вдячність учасникам бойових дій у Другій світовій війні, підпільникам і партизанам за незламну стійкість і героїчний опір окупантам. Пам’ятаємо тих, хто пройшов страшну війну, хто відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є прикладом любові до України, зразком витримки, мудрості та терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь та щасливе майбутнє нашої незалежної держави.

Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Бажаю вам міцного здоров’я, довгих років життя, мирного неба, любові та уваги рідних.

 

З повагою,

голова районної  ради                                                                                                    Людмила  СУРОВЦЕВА

 

« повернутися до списку новин