Братська районна рада

Вшанування пам’яті загиблих у роки Другої світової війни

Переглядів: 489

    2 вересня у світі  відзначається 75-та річниця закінчення Другої світової війни.

З цієї нагоди голова райдержадміністрації Антоніна Шарата, голова районної ради Людмила Суровцева, заступник голови райдержадміністрації Андрій Бунько, Братський селищний голова Єгор Кравець, завідувач сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Буберенко, голова районної організації ветеранів війни та праці Гамід Мамедов, представники органів влади та місцевого самоврядування,вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни, поклали квіти до меморіальних плит в парку Слави.

В рамках заходів директору Братської централізованої бібліотечної системи Світлані Недашківській та  заступнику директора  Дануті Вініченко  було вручено  книги  “МИ ПАМ’ЯТАЄМО. 1941-1945…”, видану за кошти місцевого бюджету і яка містить  інформацію про учасників Другої світової війни, які проживали в нашому районі, їх спогади, спогади їх дітей, рідних і близьких про них, публікації з районної газети “Перемога”, фотознімки та списки імен, які викарбувані на гранітних обелісках населених пунктів нашого району.    

 Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу над нацизмом.« повернутися до списку новин