Братська районна рада
Братський район, Миколаївська область

Урок про професії за допомогою он-лайн технологій

Переглядів: 44

Протягом двох тижнів професійний консультант Братської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Олександр Неговора проводив для школярів інформаційні уроки на вибірпрофесії за допомогою онлайн програми Zoom. В Уроках взяли участь учні 8-9 класів Шевченківської, Камянуватської, Кривопустоської ЗОШ І-ІІ ст., а також учні 11 класу Гімназії селища Братське.

 Метою уроку було – надати розуміння школярам про поняття професії. Під час онлайн з’єднання школярі дізнались про важливі складові в обранні професії. За допомогою презентації школярам було представлено формулу вибору професії «Хочу, Можу, Треба». Школярам стали відомі актуальні просії, які будуть в майбутньому, серед них професії, які відносяться до:

  • Інформатизація, комп’ютеризація, впровадження цифрових технологій;
  • Програмування та автоматизація процесів;
  • Злиття фізичної, цифрової та біологічної сфер;
  • Штучний інтелект та роботизація;
  • Зростання клієнтоорієнтованості діяльності.

Школярам надано інформацію, щодо вибору професій. Запропоновано пройти тестування безпосередньо у стінах Братської філії на автоматизованому робочому місці «Профконсультант» та «Оптант-Плюс», а також на порталі з профорієнтації та розвитку кар’єри, який створила служба зайнятості України: www.profi.dcz.gov.ua/tests. Скористатись платформою з профорієнтації та розвитку кар'єри  може не тільки школяр, а й кожен охочий, безкоштовно продіагностувати власні схильності, здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси. Тобто  зробити власну профорієнтацію.

 

« повернутися до списку новин