Братська районна рада

Запалила вогні головна ялинка району

Переглядів: 184

Грудень вже вступив у свої права, тож непомітно до нас підкрався цикл новорічних свят, які несуть в собі особливу атмосферу та відчуття казки, дива, надії на здійснення мрій.

19 грудня 2019 року запалили святкові вогні на головній ялинці нашого селища на пощі біля районного будинку культури.

З вітальним словом до жителів селища звернулася голова районної ради Людмила Суровцева, голова райдержадміністрації Олена Кузьміна та селищний голова Єгор Кравець. Вітаючи присутніх з Днем святого Миколая, наступаючими Новорічними та Різдвяними святами, з відкриттям головної ялинки, керівники району побажали всім здоров’я, добробуту у родинах, наснаги та натхнення, здійснення мрій і гарного настрою, довгих років життя, вірних друзів та новорічного дива.

Присутні отримали масу позитивних емоцій від святкової розважальної програми, яку підготували працівники районного будинку культури.Біля ялинки зібралися дітки з батьками, яких прогощали гарячим чаєм та солодощами від селищної ради. Завітали на свято й Дід Мороз зі своєю онученькою Снігуронькою. Кульмінацією заходу було урочисте запалення новорічних вогників на красуні – ялинці під голосні та радісні вигуки малечі« повернутися до списку новин