Братська районна рада

Робочий візит голови облдержадміністрації Олександра Стадніка в Братський район

Переглядів: 565

18 червня в Братському районі з робочим візитом перебував голова облдержадміністрації Олександр Стаднік. В робочій поїздці його супроводжували голова райдержадміністрації Антоніна Шарата, голова районної ради Людмила Суровцева, заступник голови райдержадміністрації Дмитро Козиревич.

В ході візиту голова облдержадміністрації відвідав гімназію селища Братське, де потребують завершення роботи по капітальному ремонту приміщення. Ознайомився з об’ємом здійснених робіт та робіт, які ще необхідно виконати.

Відвідавши КНП «Братська центральна районна лікарня», Олександр Стаднік ознайомився з роботою закладу, відвідав відділення лікарні. В ході зустрічі було озвучено питання щодо необхідності придбання для лікарні відеоскопічної системи, в складі відеогастроскопа, відеоцентра та допоміжного обладнання, що дасть можливість укласти Братській ЦРЛ з Національною службою здоров’я України додатковий пакет послуг та покращити стан медичного обслуговування населення району.

Голова облдержадміністрації відвідав також Братську ЗОШ І-ІІІ ст. та ознайомився з роботою навчального закладу« повернутися до списку новин