Братська районна рада

Вшанували пам'ять про тих, хто поліг у бою

Переглядів: 1536

22 червня біля пам’ятної стели в Парку Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню скорботи і вшанування жертв Другої Світової війни. Багато років минуло з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат на українських землях, прийшов довгоочікуваний мир, настала тиша, за яку віддали життя мільйони українців.

Тож о 21-й годині сотні братчан на чолі з головою районної державної адміністрації Антоніною Шаратою, головою районної ради Людмилою Суровцевою та селищним головою Єгором Кравцем рушили свічковою ходою, щоб вшанувати пам’ять полеглих у тій страшній війні.

Заупокійну літію за всіма жертвами війни в Україні провів благочинний Братського району Олег Гарбовський.

Зі словами вдячності та хвилюванням звернулися до присутніх представники влади.

Голова районної ради Людмила Суровцева нагадала жителям селища про події минулих літ, про те, що війна увірвалася горем і болем у кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Наголосила на тому, що наш священний обов’язок-навіки берегти пам’ять про тих хто дав нам мир ціною власного життя, тих хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Побажала всім здоров’я та мирного неба.

Ведучі нагадали присутнім фрагменти історії війни, додавало трагічності заходу  професійне освітлення та музичний супровід, які підготували працівники районного будинку культури.

Всі присутні вшанували пам’ять хвилиною мовчання, поклали свічки та квіти до могил загиблих.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям! « повернутися до списку новин