Братська районна рада
Братський район, Миколаївська область

Вітання голови Братської районної ради Людмили Суровцевої з Днем працівників соціальної сфери

Переглядів: 97

У першу неділю листопада на Україні згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери. 

Шановні працівники соціальної сфери! Я від себе особисто і від усього депутатського корпусу щиро і від душі хочу привітати вас з професійним святом - Днем соціального працівника!

Наше суспільство неможливо уявити без самовідданої праці соціальних працівників. Ваша діяльність є головною ланкою в здійсненні державної соціальної політики.

Мабуть, жодна інша професія не вимагає від людини настільки безмежного гуманізму, співчуття, терпіння і віри в людей, як праця працівника соціальної служби. Ви приходите на допомогу тим, хто її потребує найбільше - людям похилого віку та інвалідам, хворим і сиротам, багатодітним і малозабезпеченим. Тут не може бути випадкових людей, це - праця за покликанням. Вона по плечу тільки обраним, тим, хто цілком віддає себе турботі про інших.

У цей день хочеться сказати спасибі кожному соціальному працівнику за щоденну нелегку працю. Нехай заслужена повага від людей надає вам сили, нехай все намічене виконується.

Здоров'я вам, щастя і благополуччя!

 

З повагою,

голова районної ради                                                                                                                  Людмила СУРОВЦЕВА

 

 

« повернутися до списку новин