Братська районна рада

Обирай службу за контрактом

Переглядів: 219

28 вересня для шукачів роботи, які перебувають на обліку в Братській районній філії Миколаївського обласного центру зайнятості було проведено семінар «Із орієнтації на службу в Збройних силах України»

У заході взяли участь: Борисевич Андрій – оператор  відділення військового обліку солдатів та бронювання сержантів запасу Братського районного військового комісаріату. Поборський Олександр - Головний спеціаліст мобілізаційного відділення Братського РВК. 

Запрошені службовці надали інформацію щодо умов роботи військовослужбовця, його права та обов’язки, частини у яких можлива служба з контрактом; перелік документів, які необхідні при підписанні контракту. Відбулась презентація умов служби за контрактом. «Підписавши контракт зі Збройними Силами України, ви автоматично стаєте під соціальний захист держави, яка гарантує матеріальну допомогу, безоплатне лікування, надання житла», – зазначив Андрій Борисевич. Також було зазначено, що на даний момент також є актуальними професії кухар.

По завершенні заходу 3-є безробітних зацікавилися працевлаштуванням шляхом укладання договору на військову службуза контрактом та поставили уточнюючі запитання. Олександр Поборський більш детально відповів та уточнивінформацію щодо умов та переваг військової служби за контрактом.

Шукачі роботи отримали відповіді на запитання, дізналися про переваги працевлаштування в Збройні Сили України на службу за контрактом, гарантовану соціальну захищеність військовослужбовців та високу заробітну плату.

 

 « повернутися до списку новин