Братська районна рада
Братський район, Миколаївська область

Інформування. Братське БПД

 

 

 

 

 

Внаслідок збройної агресії Російської Федерації було зруйновано тисячі житлових будинків та квартир. Щоб урегулювати питання щодо відшкодування збитків громадянам за зруйноване житло та виплати їм компенсації, Уряд України прийняв Постанову, відповідно до якої компенсація надається постраждалим, які є власниками житла, зруйнованого після 14 квітня 2014 року.

Про це детальніше - у відеоролику, створеному за допомогою мережі PRAVOKATOR правовий клуб

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

#БПД #ПравоваДопомога #LegalAid

«Як отримати допомогу за зруйноване житло на Сході України».

https://cutt.ly/0gFjcxS

Отримати правову допомогу можна:

 • зателефонувати (05131) 9 27 61; (05131) 9 27 62;  0683633313;
 • 0 800 213 103 - дзвінки безкоштовні.
 • написати на e-mail: bratske@legalaid.mk.ua
 • надіслати листа: вул. Миру, 131 (каб. 101,102), смт. Братське, Миколаївська область, 55401, Україна
 • звернутись через мережу Facebook https://www.facebook.com/vmcbvpd/
 • скористатись довідково-інформаційною платформою https://wiki.legalaid.gov.ua/
 • скористатись мобільним додатком : щоб завантажити з App Store або Google Play, перейдіть зі свого смартфона за посиланням: https://www.legalaid.gov.ua/application.php

 


Відеоролик «Як проголосувати на виборах безпечно»
http://surl.li/fywo

 

Безоплатна правова допомога у смартфоні
Застосунок «Безоплатна правова допомога» - правовий порадник у смартфоні, який може стати в пригоді у багатьох випадках. У цьому відеоролику розповідаємо, як користуватися застосунком, які функції у ньому є, чому він зручний для різних категорій людей.
Щоб завантажити з App Store або Google Play, перейдіть зі свого смартфона за посиланням: https://www.legalaid.gov.ua/application.php
Відео створене завдяки мережі PRAVOKATOR правовий клуб

https://www.facebook.com/watch/?v=3466789966706607

 

                                                      Увага! Фотоконкурс!

 • Про людей, які приходять за безоплатною правовою допомогою.
 • Про юристів, які пропускають через себе кожну життєву історію.
 • Про право у нашому житті.

!!! Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує онлайн-фотоконкурс «Правова допомога поруч» !!! 

Тема конкурсних робіт (фотографій): захист прав людини, рівний доступ до правосуддя та правової інформації, посилення правових можливостей і правової спроможності населення, право на безоплатну правову допомогу.

Учасником фотоконкурсу може бути фізична особа / дитина за згодою одного із батьків чи іншого законного представника.

 • Номінації фотоконкурсу:
 •  подія у системі надання безоплатної правової допомоги
 • портрет клієнта чи працівника
 • правова допомога очима дітей
 • робота дистанційних та мобільних консультаційних пунктів доступу до  

      безоплатної правової допомоги

 • місце правових можливостей

Для участі у фотоконкурсі необхідно з 13 липня по 30 жовтня 2020 року зареєструватися на вебсайті фотоконкурсу, обирати одну з номінацій та завантажити на сайт не більше ! однієї фотографії у форматі JPG або PNG, колірний простір sRGB (допускається монохромне зображення), розмір – до 4 мегабайт.

‼ Фотографія має містити символіку системи БПД.

Не приймаються фотоколажі, а також фотографії, що не відповідають вимогам.

Протягом 13 липня – 29 листопада 2020 року буде відбуватися голосування за конкурсні роботи. Щоб проголосувати за конкурсну роботу, потрібно авторизуватися на вебсайті фотоконкурсу виключно через Gmail пошту.

З 30 листопада по 10 грудня 2020 року буде оголошено результати фотоконкурсу та нагороджено переможців. Переможці нагороджуються грамотами та призами за 1, 2, 3 місця у кожній номінації.

Сайт фотоконкурсу http://photo-konkurs.legalaid.gov.ua

Деталі – на сайті БПД ▶ https://www.legalaid.gov.ua/…/ogoloshennya-pro-provedennya…/.

 

 

 

07.07.2020

Презентація показників діяльності Братського бюро правової допомоги за І півріччя 2020 року

У період з 02 січня 2020 по 30 червня 2020 року у Братському бюро правової допомоги зареєстровано 246 звернень клієнтів, з них 239 для отримання консультацій та 7 для наданням вторинної правової допомоги. Всі дії вчинено у порядку передбаченому законодавством.

В результаті розгляду письмових заяв про надання вторинної правової допомоги Вознесенським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги прийнято 7 рішень про надання БВПД, з них 6 – складання документів процесуального характеру та 1 – здійснення представництва інтересів у суді.

У звітному кварталі клієнти зверталися з наступних питань: , спадкове – 23, сімейне – 29, соціальне забезпечення – 3, трудове – 5, житлове – 11, пенсійне – 0, цивільне право – 81, цивільний процес – 3, адміністративне – 33, адміністративне правопорушення – 1, виконання судових рішень – 4,  податкове – 0, кримінальне – 0, кримінальний процес – 0, представництво осіб, які мають статус свідків у кримінальних провадженнях – 0, представництво осіб, які мають статус потерпілих у кримінальних провадженнях – 0, інше – 16.

Щодо звернень громадян про надання БВПД, то за звітній період найбільше рішень було прийнято  щодо осіб, які перебувають під юрисдикцією України, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до закону для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп             населення – 6, а також ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" – 1.

07.07.2020 

Відеоролик: «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» за посиланням: 

https://drive.google.com/file/d/14BYOAi4TCe6IsONyD0lwtBhgGCSvNl04/view

 

06.07.2020

БЕЗПЕКА НА ВОДІ!

Інформаційні матеріали знаходяться за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1DnGk6tbJwMFxDQgM2sBc_-4eMK1wGhKM/view

 

Відновлено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД

 

З 9 червня 2020 року відновлено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Це передбачено наказом Міністерства юстиції України від 01.06.2020 року № 1818/5.

 

Конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, розпочався 20 січня 2020 року. Зареєструвалися 1009 адвокатів, документи яких відповідають встановленим вимогам. Взяли участь у проходженні дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги» 916 адвокатів.

 

Перший етап конкурсу пройшов без персональної участі адвокатів. Конкурсні комісії розглянули документи адвокатів та оцінили за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування до них дисциплінарних стягнень, а також результати проходження дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги».

 

З 17 березня у зв’язку з встанов ленням карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, було призупинено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Другийетап конкурсу триватиме з 9 по 12 червня. Він передбачає індивідуальні співбесіди адвокатів з конкурсною комісією. Адвокати оцінюватимуться за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги.

 

До 23 червнямає бути підписаний протокол про результати конкурсу. До 25 червня року – направлений до Координаційного центру з надання правової допомоги. До 2 липня дані про відібраних за результатами конкурсу адвокатів будуть внесені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Результати конкурсу будуть оприлюднені до 3 липня 2020 року.