Братська районна рада
Братський район, Миколаївська область

Інформування. Братське БПД

 

07.07.2020

Презентація показників діяльності Братського бюро правової допомоги за І півріччя 2020 року

У період з 02 січня 2020 по 30 червня 2020 року у Братському бюро правової допомоги зареєстровано 246 звернень клієнтів, з них 239 для отримання консультацій та 7 для наданням вторинної правової допомоги. Всі дії вчинено у порядку передбаченому законодавством.

В результаті розгляду письмових заяв про надання вторинної правової допомоги Вознесенським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги прийнято 7 рішень про надання БВПД, з них 6 – складання документів процесуального характеру та 1 – здійснення представництва інтересів у суді.

У звітному кварталі клієнти зверталися з наступних питань: , спадкове – 23, сімейне – 29, соціальне забезпечення – 3, трудове – 5, житлове – 11, пенсійне – 0, цивільне право – 81, цивільний процес – 3, адміністративне – 33, адміністративне правопорушення – 1, виконання судових рішень – 4,  податкове – 0, кримінальне – 0, кримінальний процес – 0, представництво осіб, які мають статус свідків у кримінальних провадженнях – 0, представництво осіб, які мають статус потерпілих у кримінальних провадженнях – 0, інше – 16.

Щодо звернень громадян про надання БВПД, то за звітній період найбільше рішень було прийнято  щодо осіб, які перебувають під юрисдикцією України, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до закону для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп             населення – 6, а також ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" – 1.

07.07.2020 

Відеоролик: «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» за посиланням: 

https://drive.google.com/file/d/14BYOAi4TCe6IsONyD0lwtBhgGCSvNl04/view

 

06.07.2020

БЕЗПЕКА НА ВОДІ!

Інформаційні матеріали знаходяться за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1DnGk6tbJwMFxDQgM2sBc_-4eMK1wGhKM/view

 

Відновлено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД

 

З 9 червня 2020 року відновлено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Це передбачено наказом Міністерства юстиції України від 01.06.2020 року № 1818/5.

 

Конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, розпочався 20 січня 2020 року. Зареєструвалися 1009 адвокатів, документи яких відповідають встановленим вимогам. Взяли участь у проходженні дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги» 916 адвокатів.

 

Перший етап конкурсу пройшов без персональної участі адвокатів. Конкурсні комісії розглянули документи адвокатів та оцінили за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування до них дисциплінарних стягнень, а також результати проходження дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги».

 

З 17 березня у зв’язку з встанов ленням карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, було призупинено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Другийетап конкурсу триватиме з 9 по 12 червня. Він передбачає індивідуальні співбесіди адвокатів з конкурсною комісією. Адвокати оцінюватимуться за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги.

 

До 23 червнямає бути підписаний протокол про результати конкурсу. До 25 червня року – направлений до Координаційного центру з надання правової допомоги. До 2 липня дані про відібраних за результатами конкурсу адвокатів будуть внесені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Результати конкурсу будуть оприлюднені до 3 липня 2020 року.