Братська районна рада

2016 рік

X сесія сьомого скликання
 

 1. Про затвердження Програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав та свобод громадян Братського району на 2016-2020 роки.
 2.  Про готовність об’єктів теплопостачання та теплоспоживання до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.
 3. Про хід виконання програми відпочинку та оздоровлення дітей Братського району на 2015-2018 роки.
 4. Про внесення доповнень районної  Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2018 роки.
 5. Про внесення змін до Комплексної програми сприяння оборонній і мобілізаційній готовності Братського району на 2015-2019 роки»
 6. Про внесення змін до районної Цільової соціальної програми розвитку освіти Братського району на 2016 рік.
 7. Про уточнення показників районного бюджету Братського району на 2016 рік.
 8. Про звільнення головного лікаря Братської центральної районної лікарні Братської районної ради Миколаївської області Васильченко О.А.
 9. Про затвердження списку присяжних Братського районного суду Миколаївської області.
 10. Про надання погодження на звільнення Дронь Л.Д. з посади директора Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Братської районної ради Миколаївської області.   
 11. Про надання погодження  на призначення Пясковської Т. В. на посаду директора Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Братської районної ради Миколаївської області.
 12.  Про надання погодження на призначення Загурської М. М. на посаду директора Кривопустоської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Братської районної ради Миколаївської області. 
 13.  Про зміну назви  Іллічівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Миколи Олексійовича Дробітька Братської районної ради Миколаївської області.
 14. Про внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Братського району Миколаївської області.
 15. Про внесення змін та доповнень до плану роботи Братської районної ради на 2016 рік. 
 16. Про затвердження технічних документацій із нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
 17. Про звернення депутатів Вознесенської районної ради Миколаївської області. 
 18. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Братської районної державної адміністрації Миколаївської області на списання та демонтаж майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Братського району Миколаївської області. 


ХІ сесія сьомого скликання

ХІІ позачергова сесія сьомого скликання